Kłębanowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 000 PLN
Powierzchnia
800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Magazyn
Dostępne od
2020-01-28
Numer oferty
1/9139/OOW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 800m2. Obiekt wybudowany na działce o wielkości 1,4 ha. Wewnątrz znajdziemy umeblowany salon z 3 łóżkami, kuchnię z całym sprzętem AGD, łazienkę z prysznicem i pralką oraz umeblowany pokój z kominkiem. Atutem będzie wiatrak, który produkuje ciepłą wodę.

Całość jest ogrodzona, a wjazd na teren możliwy jest przez bramę elektryczną. Dojazd do posesji drogą utwardzoną dla ciężarówek i tirów.
Obiekt posiada system bezpieczeństwa m.in. kamery, alarm oraz psy. Ogrzewanie hali za pomocą oleju opałowego.

Hala znajduję się w miejscowości Kłębanowice. Miejscowość położona niedaleko Polkowic (10km) oraz drogi ekspresowej S3 (10km), dzięki której możemy szybko dojechać na autostradę A4 lub A2.

Możliwość wynajęcia części hali.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń i umów się na prezentację. Bez prowizji dla kupującego.

Maciej Biedrzycki
SEEYOUHOME - nieruchomości
666 256 372 / 666 256 732

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Maciej Biedrzycki

Maciej Biedrzycki

Telefon:
666 256 372
E-mail:
m.biedrzycki@seeyouhome.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEEYOUHOME - nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SEEYOUHOME – nieruchomości z siedzibą przy Sztygarska 1B, 59-100 Polkowice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@seeyouhome.pl… czytaj więcej