Polkowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
380 000 PLN
Cena za m2
5 028,45 PLN
Powierzchnia
75,57 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2019
Numer oferty
1/9139/OLS

Opis nieruchomości

Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Potrzebujesz lokalu usługowego w dobrej lokalizacji? Jesteś w idealnym miejscu, dlatego zapoznaj się z naszą ofertą!

Mam dla Ciebie nowy lokal handlowo/usługowy o powierzchni 75 m2! Nieruchomość znajduje się w Polkowicach, przy ulicy Józefa Chełmońskiego w nowo powstałym bloku! Lokal znajduje się w widocznym miejscu. W pobliżu lokalu znajduje się również duży parking, dzięki czemu klienci nie będą mieli problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego!

Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia, które można podzielić na dwa mniejsze, a także zaplecza sanitarnego z miejscem na kuchnię oraz łazienkę. Przyjdź i przekonaj się sam, że jest to idealne miejsce na Twój biznes!

Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta - koniecznie umów się na prezentację!

Bartosz Tymowicz
SEEYOUHOME - nieruchomości
666 256 732 / 666 256 372

Kontakt

Bartosz Tymowicz

Bartosz Tymowicz

Telefon:
666 256 732
E-mail:
b.tymowicz@seeyouhome.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEEYOUHOME - nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SEEYOUHOME – nieruchomości z siedzibą przy Sztygarska 1B, 59-100 Polkowice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@seeyouhome.pl… czytaj więcej