Sobin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 000 PLN
Cena za m2
55,87 PLN
Powierzchnia działki
17 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Dostępne od
2020-02-12
Numer oferty
1/9139/OGS

Opis nieruchomości

Mam dla Ciebie bardzo ciekawą działkę inwestycyjną o powierzchni 1,79 ha. Świetna lokalizacja czyni ją wyjątkowo atrakcyjną. Działka znajduje się w Sobinie (3km od Polkowic) na osiedlu domków jednorodzinnych niedaleko lasu.

Gmina Polkowice leży przy dwupasmowej drodze szybkiego ruchu S3, która jest połączona bezpośrednio z autostradą A4. Od Wrocławia dzieli ją 80 km, od Zielonej Góry 70 km, zaś od Zgorzelca 120 km. Dogodne położenie Polkowic na krajowych szlakach komunikacyjnych, także tych, które łączą Polskę z zachodnimi sąsiadami, sprawia, że stają się one atrakcyjnym miejscem dla małych i dużych inwestorów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Dojazd do działki drogą szutrową.

Cena podlega negocjacji. Zaproponuj swoją cenę i umów się koniecznie na prezentację!

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert finansowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

SEEYOUHOME - nieruchomości
Maciej Biedrzycki
Tel. 666 256 372

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Maciej Biedrzycki

Maciej Biedrzycki

Telefon:
666 256 372
E-mail:
m.biedrzycki@seeyouhome.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEEYOUHOME - nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SEEYOUHOME – nieruchomości z siedzibą przy Sztygarska 1B, 59-100 Polkowice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@seeyouhome.pl… czytaj więcej